Nasza kancelaria świadczy usługi dla właścicieli firm, prowadzących działalność gospodarczą na terenie Wielkiej Brytanii. Zapewniamy pomoc prawną w UK po polsku, ponieważ mamy świadomość trudności, których doświadczają nasi rodacy, próbując zrozumieć angielski kodeks pracy czy inne przepisy sformułowane w trudnym, specjalistycznym żargonie.

Euro Lex Partners zapewnia zarówno stałą opiekę, jak i jednorazowe doradztwo dla klientów biznesowych. Zajmujemy się sporządzaniem różnorodnej dokumentacji takiej, jak: umowy o usługi konsultacyjne, aneksy do umów na podstawie ERA 1996 czy informatory osób zatrudnionych. W ramach naszych usług klient biznesowy może również polegać na naszej reprezentacji przed odpowiednimi organami. Bierzemy udział w postępowaniach sądowych i przedsądowych.

Pomoc prawna w UK po polsku

Polski adwokat w Londynie jest osobą, która potrafi zrozumieć różnice językowe i kulturowe pomiędzy krajem ojczystym a Anglią. Dzięki temu jest w stanie wytłumaczyć zawiłości, w które obfituje prawo pracy w UK tak, aby nie pozostawić miejsca na wątpliwośc.

Nasza kancelaria tworzona jest właśnie przez Polaków, chcących poprzez swoją wiedzę i doświadczenie ułatwić innym życie za granicą. Działamy w UK od kilkunastu lat, specjalizując się w kodeksie pracy oraz związanym z nim prawie zwyczajowym. Świadczymy pomoc prawną nie tylko w naszej siedzibie w Londynie, ale również przez telefon.

Kodeks pracy dla klientów biznesowych – nadgodziny i urlopy

Jednym z tematów, którym zajmuje się kodeks pracy w UK czy w Polsce jest rozliczanie nadgodzin i urlopów. W ramach naszej działalności pomagamy klientom biznesowym w zapoznaniu się i zrozumieniu poszczególnymi regulacji w kodeksie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu albo adresem e-mail. Po wcześniejszym umówieniu służymy klientom pomocą również w siedzibie naszej kancelarii w Londynie, doradzając im w prowadzeniu biznesu.

Czym jeszcze zajmują się polscy adwokaci w Londynie? Na bieżąco śledzimy angielskie prawo pracy, wszelkie zmiany w kodeksie, ustawach czy też postanowieniach sądów oraz publikujemy w czasopismach branżowych. Dobrze znamy zarówno treść obowiązujących ustaw czy rozporządzeń, jak i przyjętą w UK wykładnię. To pozwala nam m.in. pomagać klientom biznesowym w sporządzaniu dokumentów rekrutacyjnych i innych pism zgodnie z najnowszymi wymogami.