Czy w życiu codziennym Polakom w UK potrzebna jest pomoc prawna?

Nasza kancelaria świadczy porady prawne w sprawach cywilnych w Londynie oraz na terenie całej Wielkiej Brytanii. W zakresie prawa cywilnego nasi polscy prawnicy oferują kompleksową pomoc w zakresie umów cywilno-prawnych, reprezentacji przed sądem w sprawach prowadzonych w trybie small claim, pomoc w odzyskiwaniu długów.

Ponieważ Prawo Cywilne jest bardzo szeroką gałęzią prawa, jeśli potrzebujesz pomocy, polski prawnik wesprze Cię i udzieli porady w Twoim ojczystym języku, uwzględniając przepisy prawa brytyjskiego.

Zdarzenia życia codziennego wymagają podejmowania decyzji, które często warto skonsultować z osobami biegłymi zarówno w prawie polskim, jak i angielskim – polski prawnik jest idealnym rozwiązaniem dla Polaków, którzy mieszkają i pracują w Londynie. W naszej kancelarii pracownicy nie tylko mówią w Twoim ojczystym języku, ale też doskonale znają się na zawiłościach prawa brytyjskiego.

Jak skutecznie złożyć pismo w brytyjskim urzędzie?

Naszym klientom oferujemy pomoc w zakresie sporządzania umów, pism urzędowych, przed-sądowych i procesowych. Polscy prawnicy z naszej kancelarii reprezentują klientów nie tylko przed sądem w UK, ale również przed wszystkimi innymi organami państwowymi.

Jeśli masz do sporządzenia umowę, wniosek czy skargę, potrzebujesz napisać pismo, które wkracza w prawo pracy lub odwołanie od decyzji urzędowej, pomoże Ci nasz polski prawnik w UK. Nie są to jednak jedyne usługi, które leżą w zakresie kompetencji naszych specjalistów.

Polski prawnik pomoże również polskim Klientom w analizie dokumentów, umów, tłumaczeniu zawiłości pism sądowych, urzędowych, oświadczeń, wniosków czy skarg. W naszej kancelarii w Londynie udzielamy też porad i opinii prawnych.

Pamiętaj o tym, że prawidłowo sporządzona umowa może w przyszłości zaoszczędzić wielu stresów i kłopotów, a nawet nakładów finansowych. Dbając o dobro naszego klienta, prawnik sporządza umowę, której głównym celem jest odpowiednie zabezpieczenie jego interesów oraz zapewnienie odpowiednich środków ochrony przed ewentualnym sporem.

Jeśli jednak zachodzi taka potrzeba, oferujemy usługi reprezentacji lub zastępstwa w postępowaniach przed organami państwowymi w UK, w tym przed Trybunałem Podatkowym, a także przed sądami właściwymi w sprawach dotyczących zasiłków, socjalnych przydziałów lokalowych czy w zakresie publicznej pomocy państwowej.

Nasi prawnicy prowadzą w zakresie prawa cywilnego m.in. sprawy o zapłatę, zwrot długu, odszkodowanie z tytułu źle wykonanej umowy, czy w innych roszczeniach natury cywilnej. Specjalizujemy się w prawie zobowiązań. W miarę możliwości staramy się załatwić sprawę w drodze postępowania polubownego. Jeśli klient sobie tego życzy, reprezentujemy go nie tylko przed sądem, ale także w ramach alternatywnych metod rozwiązywania sporów.

Jedną z częściej prowadzonych przez nas spraw są sprawy o zapłatę za świadczone usługi oraz odzyskiwanie długów. Jeśli Twój dłużnik zwleka z zapłatą, masz prawo do uzyskania pomocy prawnej. W naszej kancelarii zajmujemy się kompleksową usługą odzyskiwania długów: od zdobycia informacji na temat dłużnika, poprzez przesłanie mu przed-sądowego wezwania do zapłaty, aż po skierowanie do sądu w UK właściwego pozwu o odzyskanie należności. W drodze dalszego postępowania, po uzyskaniu wyroku na korzyść klienta, kierujemy sprawę do komornika, z którym współpracujemy.

Jeśli zatem potrzebujesz porady prawnej polskiego prawnika w Londynie, nie zwlekaj i zwróć się o pomoc do naszej kancelarii. Zapewniamy kompetentną obsługę, wysoką skuteczność w działaniu i fachowe doradztwo prawne. Powierzając sprawę naszej kancelarii, masz pewność profesjonalnej obsługi na każdym etapie prowadzenia sprawy.