Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy prawnej w razie zatrzymania na granicy Wielkiej Brytanii, Dover

 

Jesteśmy kancelarią z siedzibą w centrum Londynu, specjalizującą się w świadczeniu pomocy w procesach odzyskiwania pojazdów oraz towarów zatrzymywanych na granicy przez brytyjskie organy celne lub skarbowe. Udzielamy pomoc w przypadku zatrzymania na granicy Wielkiej Brytanii !

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnika? Skontaktuj się z nami !

Email: office@eurolexpartners.co.uk

Tel: +442081448363

Po wprowadzeniu Brexitu w Wielkiej Brytanii razem z nim zastosowano wiele nowych zasad przy granicy brytyjskiej które mają duże konsekwencje dla nie kiedy nieświadomych podróżników. Pojazdy które najczęściej zostają zatrzymane na granicy to ciężarówki, auta z przyczepkami, busy, autobusy, jak i inne większe pojazdy. Nasza kancelaria prawnicza wspiera klientów którzy zostali zatrzymani na granicy Dover, lub gdy mają problemy z celnikami granicy Dover, lub mają jakikolwiek inny problem na granicy Dover w Wielkiej Brytanii.

Oferujemy pomoc prawną w procesach zatrzymania na granicy, zajmujemy się między innymi:

  • odzyskiwaniem pojazdów zatrzymanych
  • odzyskiwaniem towaru
  • przygotowywaniem aplikacji o rewizję do UK Border Agency
  • sporządzaniem wniosków o wydanie pojazdów używanych do spedycji
  • i wiele innych

Jest wiele powodów dlaczego angielska służba graniczna ma możliwość cię zatrzymać, ukracać, jak i  coś skonfiskować. Najczęstsze powody zatrzymania na granicy są:

  • Import osobisty mięsa i przetworów mlecznych
  • Duża ilość papierosów (można mieć max 200)
  • Alkohol  (można mieć max 42 litrów alkoholu, wino (niegazowane) – 18 litrów)
  • Zagrożone gatunki zwierząt i roślin
  • I inne

Od ponad 14 lat prowadzimy postępowania związane ze spedycją do Anglii i całego UK w trybunale podatkowym pierwszej oraz drugiej instancji. Dowodzimy, iż pojazdy, których własność przepadła z mocy prawa na rzecz państwa (UK) powinny być wydawane przewoźnikom (lub innym właścicielom) z uwagi na okoliczności.

Często skutecznie wykazujemy, iż organ państwowy w odmowie wydania pojazdu na szczeblu postępowania przedsądowego działał niezgodnie z prawem transportowym lub przyjętymi zasadami. Udowadniamy wówczas, że jego decyzja była niesłuszna i nie było do niej wystarczających podstaw.

Kancelaria Euro Lex Partners to pomoc prawna w zoptymalizowaniu procesów logistyki międzynarodowej, a także w minimalizowaniu negatywnych skutków odebrania pojazdu i towaru oraz przekazaniu go na rzecz królestwa Wielkiej Brytanii.

Oferujemy staranną pomoc prawną przy zatrzymaniu na granicy Dover dla Polskich klientów w Anglii. Skontaktuj się z nami z informacjami o danej sytuacji, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by udzielić pomoc prawna przy zatrzymaniu na granicy Dover.

Udzielamy pomoc w przypadku zatrzymania na granicy Wielkiej Brytanii !

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnika? Skontaktuj się z nami !

Email: office@eurolexpartners.co.uk

Tel: +442081448363